Betvoy Para Yatırma

Betvoy hesabına para yatırma işlemi nasıl yapılır diyenler için mini bir rehberle karşınızdayız. Papara, kredi kartı, cepbank vb depozit yöntemlerini kullanarak hesabınızı güncellerken izleyeceğiniz prosedür belli bir yere kadar aynı. Şöyle ki;

Öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizi girip hesabım alanına ulaşıyorsunuz. Daha sonra yatırım yöntemleri içinden kendinize göre uygun bir seçenek belirleyip devam ediyorsunuz. Akabinde seçilen yönteme göre limitler ve izlenen yol farklılaşıyor.

Betvoy Kredi Kartı ile Para Yatırma

Kredi ya da banka kartı ile ödeme yapmak istediğinizde açılan formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmekte. Burada en önemli nokta seçtiğiniz kartın sizin adınızı taşıyor olması. Aksi halde hesabınızın bloke edileceğinizi unutmayın!

 • Açılan formda sizden kaç para yatırmak istediğinizi belirtmeniz istenecek. En az 50 TL olmak şartıyla burayı dolduruyorsunuz.
 • Kartın üzerindeki ismi, 16 haneli numarayı, son kullanma tarihini ve CVV kodunu yazdıktan sonra devam butonuna tıklıyorsunuz.
 • Sistem sizden 3D secure kodu isteyecek. Bu kod bankanızda kayıtlı cep telefonunuza sms olarak gelmekte ve en geç 120 saniye içinde girilmek zorunda.

Bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra yaklaşık 10 dakika içinde bakiyeniz güncelleniyor. Kartınızın sanal alışverişe açık olması gerektiğini de vurgulayalım.

Cepbank ile Yatırım

Cepbank işleminde başka bir kişiye daha ihtiyaç duyuyorsunuz, zira bankada kendi adınıza kayıtlı telefona gönderim yapmanız maalesef yasak. Gönderim yaptığınız kişinin kimlik bilgilerini ve telefonuna gelecek referans kodunu almanız lazım.

 • Bankanızın mobil uygulamasına ya da internet şubesine girerek “cep telefonuna para transferi” seçeneğini işaretliyorsunuz.
 • En az 20 en fazla 1000 TL olmak şartıyla miktarı girip devam ediyorsunuz. Bu esnada bankanız sizden sms ile güvenlik doğrulaması isteyebilir.
 • Sonraki aşamada karşı tarafın telefonunu girip ilerliyorsunuz. Bu kişi rehberinizde kayıtlıysa oradan da seçebilirsiniz.
 • Gönderim sonrası telefonunuza onay mesajı gelirken, karşı tarafın telefonuna referans kodu gönderiliyor. Ancak bu mesajda miktar bilgisi bulunmuyor, yani kaç para gönderdiğinizi sadece siz biliyorsunuz.

Yukarıdaki işlem tamamlandıktan sonra Betvoy hesabınızdaki cepbank ile yatırım alanına giriş yapıyorsunuz. Burada hangi bankayla işlem yaptığınızı, kaç para gönderdiğinizi, gönderdiğiniz kişinin ismini, telefonunu ve kimlik numarasını belirterek işlemi noktalıyorsunuz.

Site görevlileri ATM’den verdiğiniz kişinin bilgileri ile çekim yapıyor ve sonrasında hesabınız güncelleniyor. İşlemin tahmini gerçekleşme süresi ise 10-15 dakika.

Banka Havalesi / EFT ile Yatırım

Banka hesabınızdan havale ya da EFT yaparak sitedeki hesabınızı güncellemek için müşteri temsilcileri ile temas kurmanız gerekiyor. Canlı destek servisinden alacağınız iban ve banka bilgileri ile devam ediyorsunuz.

 • Bankanızın internet şubesine veya mobil uygulamasına giriş yapıp para transferleri bölümüne ilerliyorsunuz.
 • Sonrasında siteden aldığınız bilgilere göre havale veya başka banka hesabına EFT seçeneklerinden birine yöneliyorsunuz.
 • Çıkan ekranda banka, i ban ve isim bilgilerini yazdıktan sonra cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu girip işlemi onaylıyorsunuz.

Sistemdeki yoğunluğa da bağlı olarak paranızın hesabınıza geçme süresi ortalama 10 dakika olarak ifade edilebilir.  

Betvoy Papara ile Para Yatırma

Betvoy’a para gönderirken tercihe edilebilecek en pratik yöntemlerden biri Papara. Burada da sitenin canlı destek ekibiyle kontakt kurmanız gerekiyor. Buradan size verilen 10 haneli hesap numarasını Papara hesabınızdaki gönderim alanına yazıyorsunuz.

 • Hesap numarası ile birlikte size ismin baş harfleri de veriliyor. Bu bilgi gönderim öncesinde kontrol sağlamanız için. Bu şekilde yanlış hesaba gönderim yapmanız engelleniyor.
 • Papara üzerindeki hesabınız onaylı ise aylık 50.000 TL’ye kadar transfer yapabiliyorsunuz. Ancak onaysız hesaplarda bu miktar 750 TL’ye düşüyor. Bu yüzden kimlik bilgilerinizi sisteme girerek onaylı hesap statüsüne geçebilirsiniz.

Açıkladığımız yöntemler dışında Skrill, Astropay ve Envoy gibi seçenekleri kullanarak da Betvoy’a para yatırabilirsiniz. Bu yöntemlerin detaylarını siteye giriş yapıp müşteri temsilcisine sorarak öğrenebileceğinizi paylaşalım.

This website uses cookies.